Tworzymy

wspomnienia

razem

na zawsze

Fotografowie i Filmowcy Ślubni

Najpierw zakochaliśmy się w sobie, później zakochaliśmy się w filmie, następnie spróbowaliśmy fotografii i już nigdy nie obejrzeliśmy się za siebie.

Co możemy powiedzieć o sobie?

Na co dzień- tworzymy muzykę i oglądamy seriale, najchętniej takie, których odcinki trwają 20 minut, bo na dłuższe ciężko nam znaleźć czas. Nie oglądamy seriali, które mają mało sezonów, bo Jacek nie lubi, że tak szybko się kończą. W wolnym czasie- najchętniej spacerujemy, a jak zbyt długo nie wychodzimy to później nadrabiamy kilkugodzinnymi spacerami, które kończą się ogromnymi zakwasami 😀 W przyszłości widzimy siebie z wielkim czworonożnym szczęściem- bernardynem, którego nazwiemy Benio- tak wiemy, bardzo oryginalnie, ale już się tak po prostu przyjęło 😊

Nie jesteśmy z tych, którzy podążają za utartymi schematami– wręcz przeciwnie, wychodzimy poza nie. Stawiamy przed sobą dużo wyzywań, nie lubimy myśleć, że coś jest niemożliwe. Zamiast „czy” wolimy myśleć „kiedy”. Nie tracimy czasu, nie robimy nic wbrew sobie, żyjemy pełnią życia i jesteśmy szczęśliwi.

Ludzie, których poznajemy na swojej drodze są naszą inspiracją i to dzięki nim to co robimy jest wyjątkowe. Pracując razem, wprowadzamy różnorodność ujęć, ale w całości spójną- bo nikt nie rozumie nas lepiej niż my sami. Jesteśmy filmowcami, fotografami, opowiadamy historie- od momentu, gdy zostajecie parą, do dnia, w którym ślubujecie sobie miłość, po dzień, w którym stajecie się rodziną.

FAQ

FAQ

Słowa od Was

Zryczeliśmy się przy tym filmie nie raz. Przepięknie to wszystko zrobiliście. Muzyka świetnie dobrana. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak to zrobiliście, te ujęcia z pleneru to wisienka na torcie! Uchwyciliście najpiękniejsze chwile i momenty. Jesteśmy Wam przeogromnie wdzięczni.

– Natalia i Piotr

więcej opinii